Strona główna Biuro Akcji

Biuro Akcji

Skorzystajcie z biura Akcji Ratunkowej dla Krakowa (dalej: “Biuro”) i zorganizujcie tam spotkanie, warsztaty, dyskusję… czego Wam potrzeba, żeby zmieniać Kraków i świat na lepsze! 

W Biurze znajdują się dwa pokoje – udostępniamy ten większy, 25m2 – a oprócz tego aneks kuchenny i toaleta do wspólnego użytku. Większy pokój, widoczny na zdjęciu, pomieści wygodnie 12 osób (każda ma wtedy miejsce przy jednym ze stołów) i ok. 20, jeśli nie wszyscy muszą siedzieć przy stole. 

Regulamin

  1. Akcja udostępnia swoje Biuro nieodpłatnie lokalnym NGOsom i oddolnym inicjatywom na ich bieżące potrzeby, jak na przykład zorganizowanie zebrania, warsztatów i innego typu spotkań. 
  2. Akcja zastrzega sobie możliwość odmowy wynajmu, jeśli działalność danej inicjatywy nie pokrywa się z wartościami i celami Akcji. 
  3. Akcja wynajmuje Biuro nieodpłatnie, ale mile widziane dołożenie jakiejś nie-finansowej cegiełki do funkcjonowania tej przestrzeni: przynieście herbatę, papier do drukarki, ładny kwiatek, który nie wymaga codziennej atencji 😉
  4. Zostawcie Biuro w takim stanie, jak je zastaliście: czyste, ogarnięte i zadbane. 
  5. Biuro można rezerwować przez formularz. Po potwierdzeniu rezerwacji otrzymacie informacje dotyczące szczegółów technicznych (klucze, wifi etc.).