Strona główna Park Bednarskiego Park Bednarskiego: konsultacje obywatelskie – wypełnij ankietę!

Park Bednarskiego: konsultacje obywatelskie – wypełnij ankietę!

przez Akcja Ratunkowa dla Krakowa

Wyręczamy urzędników i… ogłaszamy konsultacje obywatelskie w sprawie remontu parku Bednarskiego! Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie nie przeprowadził konsultacji społecznych w sprawie “rewitalizacji” parku Bednarskiego. Nie zapytał mieszkańców, czy wymyślony przez nich rozbuchany projekt za 20 mln zł. im się podoba. Czy na to wszystko, co się zamarzyło urzędnikom, chcą wydać swoje pieniądze.

Dla ułatwienia przeprowadzenia konsultacji obywatelskich, stworzyliśmy ankietę online! Wzięliśmy sprawy w swoje ręce i pytamy Was, jaki chcecie mieć park? Jak według Was miałby wyglądać jego remont? Za co kochacie park Bednarskiego?

O konsultacje prosimy już niemal dwa lata. Co na to ZZM? Jarosław Tabor, wicedyrektor ZZM, po wybuchu skandalu związanego z barkierkozą wewnątrz parku, stwierdził w ubiegły piątek w Radio Kraków: „Jeśli jeszcze włączylibyśmy w to mieszkańców to ja myślę, że do tej pory nie zakończyłby się proces projektowy”.

Naszym zdaniem, remont jest konieczny, ale jego skala powinna zostać skonsultowana z mieszkańcami. Na Wasze odpowiedzi i wypełnione ankiety czekamy do 21 kwietnia włącznie. Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami o remoncie parku Bednarskiego, zachęcamy do śledzenia wydarzenia: Mamy oko na park Bednarskiego.
_ _ _
Wspieraj nasze oddolne działania na: https://patronite.pl/ARDK

Więcej na ten temat

Zostaw swój komentarz