Strona główna Nasze Akcje Zaprojektuj przyszłość, czyli konkurs na plakat

Zaprojektuj przyszłość, czyli konkurs na plakat

przez Akcja Ratunkowa dla Krakowa
Zaprojektuj przyszłość! Ogłaszamy konkurs na plakat profrekwencyjny przed wyborami samorządowymi 7 kwietnia 2024 r.
  • Projektujesz grafiki? Masz oko do designu?
  • Wierzysz w zaangażowaną sztukę, która ma wpływ na rzeczywistość?
  • Chcesz zachęcić innych do głosowania w nadchodzących wyborach samorządowych?
 Prześlij nam swój plakat i weź udział w konkursie – zwycięski projekt zostanie rozwieszony w Krakowie w ramach akcji profrekwencyjnej.
W Krakowie, w głosowaniu w poprzednich wyborach w 2018 r. udział wzięło 55% uprawnionych do głosowania. To niewiele ponad połowa mieszkańców.
Oddając głos, decydujemy o przyszłości naszej okolicy. Codzienność, która nas otacza: od drogi, którą pokonujemy w drodze do pracy, szkoły czy przedszkola; przez powietrze, którym oddychamy, po widok za oknem – jest projektowana przez osoby, które wybieramy w głosowaniu. W krakowskiej radzie miasta zasiadają 43 takie osoby. Wybieramy je raz na 5 lat. Prawo do wyboru jest w naszych rękach.
Zachęćmy mieszkańców, by 7 kwietnia ponownie udali się do lokali wyborczych i oddali swój głos!
Nagroda główna konkursu to 1000 zł oraz wielkoformatowy wydruk plakatu. Prace wyróżnione zaprezentujemy na wystawie pokonkursowej w przestrzeni Centrum Sztuki Współczesnej Wiewiórka w znanym budynku Składu Solnego.
Prace w formacie .pdf przesyłane na adres akcjaratunkowadlakrakowa@gmail.com przyjmujemy do 10 marca br. do godz. 23.59.

Więcej na ten temat

Zostaw swój komentarz